“Viirusekriisi poliitilised mõjud” (Mari-Liis Jakobson ja Tõnis Saarts)

Ekspert eetris: “Viirusekriisi poliitilised mõjud” (Mari-Liis Jakobson ja Tõnis Saarts)

Kuula:

Kirjeldus:
Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi võrdleva poliitika dotsent Tõnis Saarts ning poliitikasotsioloogia dotsent, Yale’i Ülikooli külalisteadur Mari-Liis Jakobson rääkisid sellest, kuidas mõjutab viirusekriis ja selle järgnev majandussurutis demokraatiat ning kas autoritaarsed režiimid ja populistid tõmbavad pikema kõrre. Samuti arutlesid eksperdid, kas on oodata Hiina veelgi jõulisemat esiletõusu ning USA pöördumatut langust. Mis aga saab Euroopa koostööst ja Euroopa Liidust? Kuidas kujundab see kriis ümber Eesti poliitikat ja valitsemist?

Seminari modereeris Katrin Saks, kes on Tallinna Ülikooli BFMi direktor. Katrin Saks oli aastatel 1999-2002 EV rahvastikuminister, 2003-2006 Riigikogu ja 2006-2009 Euroopa Parlamendi liige.

Tallinna Ülikooli uuel zoomiseminaride sarjal „Ekspert eetris“ jagavad ülikooli parimad õppejõud ja teadlased praktilisi nõuandeid efektiivseks õppimiseks ning õpetamiseks, näpunäiteid vaimse tervise hoidmiseks ja toimetulekuks keerulistes oludes. Eksperdid on eetris iga teisipäeva ja neljapäeva pärastlõunal. Info seminaridest ja lingid salvestustele: www.tlu.ee/eksperteetris