Pereprobleemid tulevad lastega klassi kaasa – aasta gümnaasiumiõpetaja Reesi Kuslap

Pereprobleemid tulevad lastega klassi kaasa – aasta gümnaasiumiõpetaja Reesi Kuslap

Kuula:

Kirjeldus:
Aasta gümnaasiumiõpetaja Reesi Kuslap räägib 21. sajandi õpetaja uutest, õpilasi lummavatest aktiivõppe meetoditest, mille suhtes vanemad õpetajad vahel skeptilised ja sellest, et pereprobleemid tulevad lastega klassi kaasa – igasugused vanematega seotud lood. Tänapäeva õpilased on julgemad oma muredest rääkima.

Eluvisioon.ee podcastis toome iga nädal Sinuni ägedate inimeste lood ja sõnumid, mis inspireerivad kasvama, tegutsema ja päriselt oma unistusi ellu viima.
 
Meie oleme Liis Lusmägi ja Allan Vinogradov, enesekasvu ja paremaks inimeseks olemise platvormi Eluvisioon.ee loojad.

Kui Sa tahad ja tunned, et oled valmis enda elu päriselt muutma, siis Eluvisioon.ee on alustamiseks väga hea koht.

Eluvisioon.ee keskkonnast leiad ühe maailma võimsama enesearengu programmi, milleks on Lifebook Premium. Eluvisioon.ee keskkonnas on Lifebook Premium kättesaadav eestikeelsete subtiitritega. 
 
Lifebook Premium aitab Sul luua ja hakata elama just sellist elu nagu Sa ise soovid. Erinevalt teistest programmidest on Lifebook Premium eriline selle poolest, et see keskendub elu kõige olulisematele 12-le eluvaldkonnale ja nendeks on-      Füüsiline vorm ja tervis
–      Intellektuaalne elu
–      Emotsionaalne elu
–      Iseloom
–      Spirituaalne elu
–      Armastus ja romantiline suhe
–      Lapsevanemaks olemine
–      Sotsiaalne elu
–      Raha
–      Karjäär
–      Elukvaliteet
–      Elu visioon

Läbides Lifebook Premium programmi, saad täpselt teada, mida Sa soovid kõigis 12-nes eluvaldkonnas ja kuidas see päriselt saavutada.Kui see Sind kõnetab, mine www.eluvisioon.eewww.eluvisioon.ee