Tasuta nõustamine puuetega inimestele

EPIKoda: 08: Tasuta nõustamine puuetega inimestele

Kuula:
https://traffic.libsyn.com/secure/epikoda/08_Nustamisteenus_Epikojas.mp3?dest-id=1441619

Kirjeldus:
May 4, 2021Elu mõne erivajadusega ei ole just lihtne mitte ainult seepärast, et meid ümbritsev maailm ei kipu kõige ligipääsetavam olema, vaid ka seepärast, et meie teele on püstitatud terve kadalipp bürokraatilisi takistusi. Kuidas selles juriidilises maailmas orienteeruda ning kuidas probleeme lahendada, kui ise ei saa hakkama?

Saatejuht Jakob Rosin räägib just sellest Eesti Puuetega Inimeste Koja nõustaja Kristi Rekandiga ning tema kliendi Kerti-Kollom-Seidelbergiga, kes EPIKoja tasuta nõustamisele pöördus. 

EPIKoda pakub täiendavat nõustamisteenust töövõime või puude raskusastme hindamist taotlevatele isikutele ja nende seaduslikele esindajatele. Nõustamisteenuse eesmärk on tagada täiendav ja sõltumatu tugisüsteem töövõime ja puude raskusastme hindamist puudutavate küsimuste lahendamiseks.

EPIKoda pakub tasuta nõustamisteenust töövõime või puude raskusastme hindamist taotlevatele isikutele ja nende seaduslikele esindajatele. Nõustamisteenuse eesmärk on tagada täiendav ja sõltumatu tugisüsteem abivajajatele.

Nõustamine toimub ainult eelregistreerimise alusel, soovijatel palume helistada 671 5909 või saata e-kiri aadressile noustaja@epikoda.ee

Rohkem infot:
https://epikoda.ee/mida-me-teeme/noustamine/noustamine-toovoime-voi-puude-raskusastme-hindamise-taotlejatele