Erasmuse taskuhääling. #3 Juta Laane ja Pavel Alonov

Erasmuse taskuhääling. #3 Juta Laane ja Pavel Alonov

Kuula:

Kirjeldus:
Sihtasutus Archimedes korraldab traditsiooniliselt aasta õpirände edendaja ja aasta õpriänduri konkurssi, kus omavahel saavad mõõtu võtta Erasmus+ õpirände propageerijaid ja õpirändes osalejad. Kõrveküla Põhikoolis Erasmus+ projekte vedav Juta Laane võitis äsja 2020. aasta õpirände edendaja tiitli ja Tallinna Pae Gümnaasiumi projektijuht Pavel Alonov tuli sellel konkursil laureaadiks.
Vestlusringis kohtuvad kaks pikaajalist projektijuhti ja rahvusvahelise koostöö edasiviijat, kes teevad oma tööd südame ja suure entusiasmiga – üks väikesest maakoolist ja teine suurest linnakoolist.
#3 osa Erasmuse taskuhäälingust kuuled lustakaid lugusid Eesti õpilaste juhtumistest maailmas, aga ka välismaalaste kogemusest siin. Muidugi ei jää arutamata, mida välismaalased ikkagi meist arvavad ning kuidas suhtusid prantsuse õpilased Aegna saarele ehitatud kilesauna!?
Õpetajad arutavad, kuidas Erasmus+ mõjutab õpilasi rohujuure tasandilt kuni suurte otsusteni nagu elukutse valik. Viimaks annavad nad hüva nõu, kuidas ja miks Erasmus+ projektikirjutamisega algust teha!