Esialgu nimeta podcast

“Inimesed on isekad ja röövivad Hispaania panku” S3 – ep.72

“Inimesed on isekad ja röövivad Hispaania panku” S3 – ep.72 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/ENP72.mp3?dest-id=969374 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Toriseme ja poriseme poolteist tundi. Head kuulamist!

Read More

“Türklasega ära kokku koli” S3 – ep.71

“Türklasega ära kokku koli” S3 – ep.71 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/Amsterdam.mp3?dest-id=969374 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kui tervest episoodist peaks ühe tarkusetera välja valima ja meelde jätma oleks see ilmselt see.

Read More

“Kõhud täis ja jõuluks koju” S3 – ep.70

“Kõhud täis ja jõuluks koju” S3 – ep.70 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/Hooaeg3.mp3?dest-id=969374 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Välismaal õppivad tudengid ja ajateenijad tulge koju! Ei saa, Koroonahunt on ees! Hea küll ärge, siis tulge.

Read More

“Kõikide podcastide kulminatsioon” S2 – ep. 69

“Kõikide podcastide kulminatsioon” S2 – ep. 69 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/VIIMANE_OSA.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Eks me näe, mis elul meile varuks on. Seniks täname teid, kuulajad, viime podcasti kunstlikkusse koomasse ja matame ta elusast peast maha.

Read More

Üksi pole keegi! Või kas ikka on nii?

“Üksi pole keegi! Või kas ikka on nii?” S2 ep. 68 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/EELVIIMANE_OSA.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus:

Read More

Podcasti pusasid ei tohiks vist tglt kanda..

“Podcasti pusasid ei tohiks vist tglt kanda..” S2 – ep. 76 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/ENP67.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kas podcasti pusasid võib üldse kanda? Mida tunneb Viswanathan Anand, kui ta Remsi maleruudulisest särgist mööda juhtub kõndima? Kas Krönn viitsib deiditeemadest rääkida?

Read More

Oh kuulake me kallid kuulajad

“Oh kuulake me kallid kuulajad” S2 ep. 65 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/ENP66.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Okei mul läheb kohe rong Viljandisse ja ma tõesti ei oska head pealkirja panna. Sorri ja head jaanipäeva!

Read More

Ronaldo ikka ei jaga seda penalti asja enam

“Ronaldo ikka ei jaga seda penalti asja enam” S2 ep. 64 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/ENP63.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Rahu kuulajad, jalkast räägime kokku mingi kaks minutit. Tahtsin lihtsalt väga seda pealkirja panna. Muidu vastame kuulajakirjale ja räägime elronist.

Read More

Maailm on hulluks läinud

“Maailm on hulluks läinud” S2 – ep. 63 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/ENP_63.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Räägime pusadest ja õhtust mis järgnes matemaatika eksamile. Oh see blm on meil eesti ühiskonnas ikka hüsteeriline.

Read More

Oh mis sest elust saab

“Oh mis sest elust saab” S2 – ep.62 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/esialgunimetapodcast/KARANTIIN11.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Räägime usast ja köielkõndimisest. Kindlasti millestki veel. Tund aega köielkõndimisest rääkida oleks vist liig. Samas kui hästi rääkida..

Read More