Kas Cristiano Ronaldost on Manchester Unitedile kasu või mitte? Flora vägeva euroteekonna analüüs

Kas Cristiano Ronaldost on Manchester Unitedile kasu või mitte? Flora vägeva euroteekonna analüüs

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
“Futboliit” alustab uut hooaega põhjaliku saatega, kus vaadatakse tagasi FC Flora ajaloolisele teekonnale UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniirile ja uskumatule üleminekuaknale välismaa jalgpallis – edasi vaadatakse aga Eesti koondise mängude poole ja tehakse Premier League’i juba alanud hooaja osas ennustusi.

Kuidas said Flora treenerid ja mängijad Euroopa kohal lennates alagrupivastased teada, kuigi lennukis internetti ei olnud? Millised hetked ja sündmused on need, mis jäävad senisest euroteekonnast eriliselt meelde ja kuidas säilitati võtmehetkeil rahu? Kas Flora meeskond jääb ülitiheda hooaja lõpu eel õhukeseks ja kas sügavust tuuakse juurde?

Eesti koondist ootavad septembri alguses ees kolm kohtumist: valikmängud Belgia ja Walesiga ning maavõistluskohtumine Põhja-Iirimaaga. Milline võiks olla Eesti algkoosseis kodumänguks Belgia vastu ning mida nendest mängudest oodata võiks?

Välismaa jalgpalli osas puudutatakse mõistagi suvel toimunud pööraseid üleminekuid. Kas Cristiano Ronaldo siirdumine Manchester Unitedisse on Unitedi jaoks tõesti nii hea üleminek kui tundub ning mida arvata Arsenali kohutavast hooaja algusest?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja FC Flora abitreener Joel Indermitte.