Manchester City või Liverpool? Suur Premier League’i hooaja eelvaade

Manchester City või Liverpool? Suur Premier League’i hooaja eelvaade

Kuula:

Kirjeldus:
Suur klubijalgpall on tagasi! Juba sel nädalavahetusel alustab uue hooajaga Inglismaa Premier League ning on aeg maailma kõige kõrgetasemelisema ja põnevama tippliiga osas oma ennustused teha.

Kas algab Liverpooli aasta või röövis eelmine hooaeg neilt liiga palju energiat? Kas Tottenham suudab sammu esikahe suunas teha? Kas Frank Lampardiga Chelsea või kaitseprobleemidega Arsenal?

Kas Manchester United jääb tõesti esikuuikust välja ning Ole Gunnar Solskjaer peab hakkama uut töökohta otsima? Kes võiks olla esikuuiku seas uueks tulijaks?

Kõik need küsimused arutatakse saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte poolt põhjalikult läbi, samuti koostatakse oma ennustus liiga esikümne osas.

Hea sponsor OlyBet on sealjuures välja pannud 10-eurose tasuta panuse kõigile kuulajatele, kes ennustavad õigesti pühapäevase Manchester Unitedi ja Chelsea vahelise kohtumise skoori. Ennustamiseks otsi Facebookist üles OlyBet Estonia leheküljel postitus, kus “Futboliidi” saadet jagatakse ning postita oma pakkumine selle alla kommentaarina!

Head kuulamist!