Stella Soomlais

72 – Stella Soomlais – Ole kriitiline paljude teema suhtes, ag…

Kuula:

Kirjeldus:

“Elu tuleb mõnuga võtta!”
STELLA SOOMLAIS

Meil on rõõm tutvustada Teile nahast kottide ja aksessuaaride disainerit Stella Soomlaisi. Stella unikaalne disain on loodud põhimõtetel nagu kvaliteetne nahk, efektiivne materjali kasutus, keskkonnasäästlikkus ning ringluspõhimõte. Teadlik ja kestlik materjalikasutus on Stella töös üks olulisemaid lähtepunkte. Nähes laiemat pilti ja investeerides käsitööna valminud nahkkottidesse ei säästa sellega ainult raha, vaid ka keskkonda enda ümber!

“Eestlase teadlikkus disainis kui ka keskkonnasäästlikkuses on tohutult kasvanud!“
10 aastat tagasi oma soovide visualiseerimine, stuudiost unistamine, töökus ning teadlik aja maha võtmine on Stella viinud suurte saavutusteni. Aastaks 2020 on Stella oma tiimiga täielikul ringdisainil. See tähendab, et nende tooted on 95% taaskasutatavad, et jäätmeid oleks veelgi vähem. Täpsemalt infot Global Fashion Agenda kodulehel. Tundes aukartust ja vastutust kasutatava materjali ees on iga Stella tiimi poolt tehtud samm sõna otseses mõttes 9 korda mõõdetud ja 1 kord lõigatud! Nii nagu Stella ütleb: “Tuleb mõelda, mis on parim toode konkreetsest nahast.”.
“Niikaua kui inimesed söövad liha, on meil jääkprodukt nahk. Igati keskkonnateadlik on see ka materjaliks teha.”
Tänase saate teemad:

Valearusaamad looma naha kasutamisest;

Stella Soomlaisi disaini unikaalsus;

Naha taaskasutus;

Naha hooldamine ja selle olulisus;

Läbipõlemine;

Keskkonnasäästlikkus;

Missugused õppetunnid on Stella saanud kottide disainimisel?

Miks peavad inimesed tiimis olema erinevad?

Elu tuleb mõnuga võtta!
Ole kriitiline paljude teema suhtes, aga lahendada need sõbralikult!
Üleskutse: Kui keegi soovib kasutada nahajääke, võtke ühendust Stellaga!
Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Stellale küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!