Alar Ojastu

Alar Ojastu “Mida sügavamale minna, seda rohkem koht…

Kuula:

Kirjeldus:

ALAR OJASTU
„Sa pead kogema, et sul on mask ees!“
Täna toome teieni erakordselt põneva loo. Alar Ojastu peamiseks huviks on jõuda inimteadvuse sinna piirimaile, et enam sügavamale minna ei ole võimalik. Alar on kolm aastat uurinud närvisüsteemi tasandeid ning jõudnud arusaamisele, et lõpptulemus, mida võiksime sihtida, ei ole mitte õnn, vaid vitaalsus ja autentsus.
„Pealiskaudsus on selleks, et kannatust vältida.“
Alaril on kaks täiskohaga tööd. 30% oma tööajast tegeleb Alar koolitamisega ehk räägib, kuidas tulla toime isikliku eluga. 70% tööajast on Alar välismaal või Eestis end täiendamas ehk end tundma õppimas ja ümber programmeerimas. Kogumas sisendit selleks, et enda peal õpitut ja kogetut jagada teistega.
„Kõik minu koolitused on kokku pandud minu vajadusele tuginedes.“
Kui keskkoolis käimine ei motiveerinud, siis raamatud nagu „Nõusoleku turundus“ (Seth Godin), „Unlimited Power“ (Anthony Robbins) ja „Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ (Stephen R. Covey) olid Alarile esimesed suured inspiratsiooniallikad. Alar huvitub eelkõige järgmisest kahest asjast: sügav lähisuhe ja miks kõik lahendused on ajutised. Olles mediteerinud üle 6 aasta ning praktiseerinud erinevaid meditatsiooni tehnikaid (nt Holosync meditatsiooni  ja Mindfulness), on Alar investeerinud endasse üle paarisaja tuhande euro. Tänase saate olulised märksõnad on piiritu teadvus, valvsus ja teadvuse pimenurgad. Laias laastus käsitleb Alar neid teemasid, mida ei ole võimalik õppida Youtubest!
„Mida sügavamale minna, seda rohkem kohtud kõigega, mida sa ei taha enda juures kohata.“
„Arenguhüpe toimub kogemuslikult!“
Saates tuleb juttu:

Kuidas Alar on oma elu kujundanud, et võtta 70% enda ajast enesearenguks?

Miks Alar postitab Instagrami minimaalselt?

Mida tähendab instant ja fake-kuvand tänapäeva maailmas?

Kuidas Alar jõudis oma teekonnani?

Mis aitas Alari mustast august välja?

Miks motivatsioonikoolitused ja coaching pikaajaliselt ei toimi?

Kuidas lapsepõlve traumad meid mõjutavad?

Mida tähendab juhtimisprogramm Circling ?

„Väärtust saad jagada ainult siis, kui sul on kogemus. Kogemus saab tekkida ainult siis, kui sõna otseses mõttes oled käinud valus ja sitas!“
„Tunnustus on heade tulemuste eeldus, mitte tagajärg!“
Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Alarile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!