Kristi Jõeorg ja Indrek Põldvee

Kristi Jõeorg, Indrek Põldvee, “Ei ole vähe raha, va…

Kuula:

Kirjeldus:

KRISTI JÕEORG JA INDREK PÕLDVEE
ERISAADE
“Ei ole vähe raha, vaid on valed tegevused”
Tänane saade on veel erilisem, kui kõik eelnevad saated. Kristi Jõeorg ja Indrek Põldvee jagavad äärmiselt vajalikke, praktilisi ning edasiviivaid õpetussõnu, mis kuluvad ära igas eluvaldkonnas!

“JUST DO IT! Proovi ära ja tee ära! Kõik ebaõnnestumised on mingid testid! Näiteks väga paljud ravimid on avastatud kellegi vea tõttu.”

Indrek on nüüdseks vestelnud juba üle 70 põneva ja ettevõtliku inimesega saate raames. Läbi selle ei inspireeri ta ainult saate kuulajaid, vaid on ka enda jaoks meeletult palju kõrva taha pannud ning seda elus rakendanud. Kui eelnevas erisaates keskenduti rohkem ettevõtte alustamisele ning finantsilisele poolele, siis täna on pearõhk sellel, kuidas oma emotsionaalset panka täis hoida.

“Õppida vahepeal mitte midagi tegema!”

“Kõik muutused ongi rasked! Kui muutused oleksid lihtsad, teeksid seda kõik inimesed.”

Kristi on 15 aastat tegelenud tööohutusega. Soov inimesi veelgi sügavamalt puudutada, on Kristi juhatanud ka transpersonaalse psühholoogia juurde. Kristi soovitab lõpetada enesepiitsutamise ning lubada endal avastada ning teha vigu.

“Ärge olge liiga karmid enda vastu, aga olge piisavalt!”
Tänase loo autorid on andnud inimestele suurepärase võimaluse märkamaks, teadvustamaks ning üles märkimaks pisikesi saavutusi, mille eest tänulik olla igapäevaselt. Kui soovid enda ellu muutusi, siis üheks võimaluseks on võtta harjumuseks täita Minu lugu tänulikkuse päevikut ja imed sünnivad!
“Kerged valikud, raske elu. Rasked valikud, kerge elu.”
Tänase saate teemad:

“Sidrunist ei tasu välja pressida apelsinimahla!”
Hea kuulaja! Kui Sul on meile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!