#20: Taimed sisekaemuses

#20: Taimed sisekaemuses

Kuula:

Kirjeldus:
Külla tuleb Henessi Schmidt, kes ütleb enda kohta järgmist:
“Oma ametilt olen näitleja – töö mõttes tegelen inimsuhete analüüsimisega, elu jälgimisega, sisekaemuse ja mängimisega. Minu “töö” käib minuga kaasas igas mu hetkes – mulle meeldib jälgida, vaikida ja mängida nii linnaruumis inimeste vahel kui metsas loodusmustrite keskel.
Irje ehk meie Metsamoori juures õppisin ravimtaimi ja looduskaemust kolm aastat, aastatel 2018-2020. Ma arvan, et kõige olulisem teadmine, mille sealt sain, oli juurpõhjuste analüüsimine, suure pildi nägemine, holistilise terviku mõistmine. Seda kasutan pea kõiges oma elus – et ikka tegeleda põhjuste mitte tagajärgedega lahendamisega.
Looduses olen ära tundnud oma kodu, oma peegli, oma õpetaja, oma hoidja ja oma hoolealuse. Püüan järjest enam suunata oma igapäeva harjumusi null-kulu eluviisi poole, oma teadlikkust pidevalt avardada ning kasutada ära oma häält ja platvormi ka sellesama teadlikkuse edasi jagamiseks.
Lisaks täidab mu südant suur armastus muusika vastu, aegajalt korraldan hommiku- või päikeseloojangu “pidusid”, olen õppinud ka joogaõpetajaks, omandanud reikis kolm astet, õppinud oma hea sõbranna käe all maiade astroloogiat ja oma religioonis leian end paiknevat ilmselt kusagil budismi, paganluse ja kristluse vahepeal.
Kummardan looduse, krutskite, muusika, armastuse, vaikuse ja aususe poole. ”
Lisaks saad teada ühe põneva terviseretsepti!
Lisainfo: https://littlebridgefoundation.org/