Kuidas gripi ajal ennast kodus ise ravida? by Herbaticumi taimetarkused

Kuidas gripi ajal ennast kodus ise ravida? by Herbaticumi taimetarkused

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Sel korral on külas imeline Kristina Paškevicius.
“Olen Kristina Paškevicius, ruumi looja ja hoidja. Kolme lapse ema. Tegelen igapäevaselt massaaži, seksuaalnõustamise, Tantsurännakute, Tantratantsu, higitelgi tseremooniate, naiste- ja meeste väeringide, retriitide loomise ja juhendamisega, kehatöö, personaalse nõustamise ja loodusteraapiaga.
Lõpetasin 1996a. Tallinna Pedagoogilise Ülikooli tantsujuhi ja koreograafina. Olen Von Krahli Teatri asutajaliige. Olen Tantsurännaku üks loojaid ja õpetajaid Eestis. Sekspositiivsuse pooldaja.
Minu suurimad mõjutajad elus on olnud Loodus, Teater, Tants, Tantra, Shaolin, Taiji, Butoh, Aroomteraapia, Refleksoloogia, Homöopaatia, Reiki, Šamanism, Lapsed, Mehed, Naised ja Vaikus…
Minu südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, kontakt iseenda ja ümbritsevaga, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel.
Olen see, kes ma olen suuresti tänu oma kõikidele imelistele õpetajatele, kes mu eluteele on sattunud. Aitäh ema ja isa, kes te siiamaani olete nii kirglikud, lähedased ja koos. Aitäh mu kallid Getter Mi, Moon Ree ja Art Ra, mu suurimad kriitikud, õpetajad ja armastus. Aitäh mu sõbrad, kaasteelised, koosloojad, õpilased, õpetajad. Aitäh elu!
Korraldan erinevaid tseremooniaid, laagreid, retriite, töötubasid, teemapäevi, nii suurematele, kui väiksematele gruppidele, nii linnas, kui maal, nii siseruumides, kui metsas ja lõkke ääres. Nii naistele kui meestele, kui koos. Teemadeks ikka iseendale lähemale jõudmine ja mõnusam kulgemine siin elus. Võtke palun ühendust ning korraldame ja loome just teile vastavateemalise sündmuse.
Teen ka individuaalvastuvõtte. Vaatan ja kuulan Sind kui tervikut. Kuidas Sa liigud, magad, sööd, jood, mõtled, tunned….ja püüame Sinuga koos leida lahenduse Sind vaevavale teemale. Minu käsitööoskuste hulka kuuluvad aroomimassaaž, refleksoloogia, homöopaatia, reiki ja midagi, mis mulle sündides on kaasa antud….on see, siis head käed, selgelt teadmine, intuitsioon….Tunnen, et armastan ja hoolin.”
Lisainfo: https://www.facebook.com/elutants