võnked ja vibratsioonid taimedega by Herbaticumi taimetarkused

võnked ja vibratsioonid taimedega by Herbaticumi taimetarkused

Kuula:

Kirjeldus:
Herbaticumi podcast ehk pilguheit ravimtaimede holistilisse võlumaailma. Igas saates võtame luubi alla ühe keskse teema, mille üle arutame koos Herbaticumi külalisega ning toome kuulajale killukese looduse väest koju ja hingesoppi. Podcasti kuulates nõustud peagi, et taimede keel ei olegi nii keeruline. Lihtsalt lase end võluda.
Saatejuhid: Irje Karjus ja Mai-Liis Kivistik
Külla tuleb Reelika Kalmet.
“Olen Loodusterapeut, tervisekoolitaja, ettevõtja ja elukestev õpilane.
Minu loodusarmastus on saanud baasi pärimuskultuurist ja enda esivanematest, kus on käibel olnud põhitõena lause, et: “Mets toidab, hoiab ja on pühakojaks.” Loodus varustab meid kõige vajalikuga nii füüsilises kui ka metafüüsilises tähenduses. Nii on ka minu lähenemine taimedele, loodusele, loomadele – üldse kõigele elavale ja elutule animistliku suunitlusega, kus igal objektil on elulisus ja selle märkamine ning elulisusega suhestumine/suhtlemine igapäevase eluviisi üks osa.
Viin läbi väikestes gruppides privaatmatkasid, kus saangi seda maailma tutvustada täpsemalt ning aidata inimestel sügavalt ühenduda tervendava jõuga mida toovad meieni taimed, puud, loomad, linnud, kivid, elemendid jne.
Teen koolitusi ja loenguid inimkeha metabolismi ja soolestiku tervise osas ning seda läbi holistilise spektri, kus keha, meel ja emotsioonid on võetud kokku tervikliku süsteemina.”
Lisaks saad teada ühe põneva terviseretsepti!
Lisainfo: https://www.facebook.com/tammet6ruprojekt