Vestleme joogaõpetaja Triinu Jõhvega

#11 Vestleme joogaõpetaja Triinu Jõhvega

Kuula:

Kirjeldus:
Üheteistkümnes imeline külaline on Triinu Jõhve. Joogaõpetaja ja õpilane, Aurora Yoga Studio asutaja, vaimsete praktikate huviline ja disainer.

„Jooga ning teiste vaimsete praktikatega tegelemine on aidanud mul saada iseendaga lähemalt tuttavaks ning andnud üha enam julgust olla see, kes ma olen ja tegeleda sellega mida armastan. Kindlasti on erinevad joogastiilid minu jaoks ka eneseväljendus, mis pakub võimalust nii füüsiliselt, kui vaimselt areneda, mängida, rõõmustada, lennata, kompida piire ja neid ületada! Suur rõõm on joogaga tegeleda ning seda ka teistega jagada. Nii tore on näha, kuidas joogapraktika inimestele sära silmadesse toob.”

Aurora Yoga Studio asutaja, Triinu, on läbinud Yoga Alliance’i vinyasa jooga treenerikoolituse, õppinud yin joogat erinevate õpetajate käe all ning on Yoga Alliance poolt sertifitseeritud embodied yin jooga õpetaja. Ta on õppinud ja praktiseerinud akrojoogat nii iseseisvalt, kui ka erinevate õpetajate käe all. Hetkel on Triinul käsil rasedate jooga õpingud. Ta on juhendanud erinevaid joogaalaseid tunde alates 2015 aasta algusest nii täiskasvanutele, noortele, kui ka lastele.

Enne täielikult joogamaailma sukeldumist on Triinu õppinud Eesti Kunstiakadeemias moedisaini, Eesti moeettevõtetes disaineri ametit pidanud ning erinevates koolides selleteemalisi tunde juhendanud.

“Minu jaoks on kunst, disain ja jooga mingis mõttes väga sarnased – see on loominguline protsess, eneseväljendus ja vahend nii enda, kui teiste elu kvaliteedi parendamiseks.”

Ta on õppinud ka Tai massaaži Alar Krautmani Terviseakadeemias, Reikit, Meta -EFT tehnikat nii Kreet Rosina, kui ka Tron Engeri juhendamisel.

Triinuga rändate rahulikus yin joogas, aktiivses vinyasas ning kõrgel õhus mängulises partnerjoogas ja akrojoogas.

Lisainfo: https://www.aurorayoga.ee/
Instagram @triinujhve