Vestleme joogaõpetaja Murel Murakaga

#43: Vestleme joogaõpetaja Murel Murakaga

Kuula:

Kirjeldus:
Neljakümne kolmas imeline külaline on Murel Murakas.

Murel avastas jooga enda jaoks San Franciscos elades. Oma esimest joogatundi külastas Murel enam kui 15 aastat tagasi. Ta külastas erinevaid joogastuudioid ning proovis erinevaid jooga stiile, kuid miski ei meeldinud talle nii nagu bikram jooga. Bikram jooga oli 100% see, mida ta otsinud oli — see sobitus hästi tema kiiresse igapäevaellu.

Peale 5 aastat regulaarseid treeninguid pere ja töö kõrvalt läks Murel 2012. aastal bikram jooga õpetajakoolitusele Los Angeleses. Peale koolituse läbimist suundus Murel tagasi Eestisse kindla plaaniga avada bikram jooga stuudio Tallinnas. Plaan sai teoks 2015. aasta kevadel.

Murel on bikram joogat praktiseerinud üle maailma rohkem kui 25-s erinevas stuudios ning on tunde õpetanud Riias, Helsingis, Viinis, Dubais, San Franciscos ning Hollandis külalisõpetajana.

Tema õpetamisstiil on detailne, kuid mitte üleliia tõsine. “Pinguta, higista, hinga ja naudi — pärast pooltteist tundi oled nagu uuesti sündinud!”, arvab Murel.

Bikram jooga on Mureli jaoks ideaalne viis, kuidas end füüsiliselt ning vaimselt tasakaalus hoida ning olla õnnelik igas eluvaldkonnas.

Lisainfo: https://bikramyogatallinn.com/