Lõksust välja Kristjan Puusillaga | Imede Hommik Telegramiga

Lõksust välja Kristjan Puusillaga | Imede Hommik Telegramiga

Kuula:

Kirjeldus:
Tänaseks saate külaliseks on Kristjan Puusild, kellega koos sai loodud tõeliselt sügavuti minev ruum. Arutleme alateadvuse “lõksu” jäämise põhjuste üle, mis võiks aidata seda läbi näha ning kuidas sellest väljuda. Kristjan Puusild on psühholoog, analüütiline psühhoterapeut, hingeuurija ja jooksufilosoof. 
Saates räägime, miks raskete tunnete tunnistamine küsib meilt rahuliku aega. Aega meis peidus olevate tunnete läbiseedimiseks ning mõistmiseks. Kust pärinevad meie kaitsemehhanismid. Mis meid hoiab “meie lõksus” kinni. Kuidas kuulata enda vajadusi ning kuidas teraapiline ruum võib sel teekonnal abiks olla. Kuidas ärevus võib tegelikult olla psüühika tark viis, mis palub kuulda võtta me endi vajadusi või ellu viia vajalike muutusi. Kust pärineb ebapiisavustunne ning milline seoses on sellel turvalisuse ja väärtustamisega. Mis ühendab enamus suuri saavutusi omavaid inimesi. Kuidas olla ise iseendale hea sõber, eriti sotsiaaltöö või inimeste aitamisega seotud valdkondades tegutsedes, ning milliste tegevustega saab ennast ning enda keha toetada.
Juba 2009 aastal on Kristjan öelnud, et jooksmine ei ole ainult sport ning see võib olla ka vaimne praktika, mis võimaldab meil jõuda meele virgumiseni. Tants on samuti väga hea viis enda avamiseks ja avastamiseks, keha taastamiseks ja toetamiseks ning kui soovid end tõeliselt kogeda siis kutsub Kristjan käesoleval nädalavahetusel (18.-20. november) liituma Pärnus toimuva Biodanza Nelja Elemendi (vesi, tuli, maa, õhk) tantsuga, mida viib läbi kogenud Biodanza õpetaja Marcus Stueck Saksamaalt. Biodanza tantsud ei vaja eelnevat väljaõpet ning on avatud igale liikumishuvilisele! 
 
Head kuulamist!
NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.