Kas Tallinna plaan kõik autod lamellidele saada on reaalne ja mõistlik?

23. Kas Tallinna plaan kõik autod lamellidele saada on reaalne ja mõistlik? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojenduse” seekordne osa võtab taas vaatluse alla lamell- ja naastrehvid, täpsemalt Tallinna naastrehvide linnast välja puksimise. Oleme läbi viinud mõned küsitlused ning sellest selgub otseselt, et inimesed eelistavad üht tüüpi rehve.

Samuti räägime liiklusäpist Supervaisor – kas see teeb päriselt meie liikluse korda ja aitab probleemseid kohtasid kaardistada või on pealekaebamisäpp ebavajalik ning lihtsasti manipuleeritav?

Loomulikult ei saa me üle ega ümber Reidi teest, Tallinna ühest suurest teeprojektist, millest juba ammu räägitud on ning mis peaks maagiliselt liikluse korda tegema. Oleme ise paar korda selle läbi sõitnud ja jagame oma arvamusi.

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Renault Clio – auto, mille puhul kõige täpsemaks kirjeldavaks sõnaks on “üllatav”. Veli poolt aasta auto konkursil esimeseks valitud masin sai hiljuti Leedu aasta auto tiitli.

Põhjalikumalt räägime nipinurgas talvistest ohtudest ja sellest, kuidas nendega oma autot taltsutada. Veoskeeme on erinevaid ja käitumine libedaga nende puhul on samuti täiesti erinev. Samuti anname nõu, kuidas mitte kellelegi tagant sisse sõita.