Eestis algas vesinikautode ajastu

78. Eestis algas vesinikautode ajastu by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Toyota GR 86 on nüüd ametlikult tutvustatud ning sellest ei vaata mööda ükski täiemõistuslik autohuviline. Jõudu ja väänet on rohkem ning see teeb kerge ja tagaveolise auto veelgi lõbusamaks.

Eestis algas uus ajastu, kui tekitati esimene päris võimalus vesinikautode tankimiseks. Vaatame kõrvale, kus maailmas on enim vesiniktanklaid ning miks just nii.

USA-s avalikustati president Bideni transpordikava, mis on Euroopa sarnastest ideedest peajagu üle. Küsimus ei ole niivõrd isegi rahades, mida investeeritakse, vaid selles, kuidas sisepõlemismootoritega käitutakse. USA-s nende keeldu ei tule, kuid see ei tähenda, et areneda ei plaanita.

Proovisõiduauto oli Dacia Sandero Stepway. Loomulikult suurepärase hinnaga masin, mis üllatas päris mitme mugavusega. Samas oli masinal ka terve hunnik veidrusi ja mitte nii positiivseid külgi.

Lõpetuseks räägime sellest, mootorspordihooaja algusest ning sellest, milliseid võistlusi peaksid kuiva raja huvilised silmas pidama. Juba praegu on võimalik ka täiesti legaalselt kiiremaid ringe teha, aga kuhu minna päriselt võidu sõitma?