Jäid autoga kinni ja vajad puksiiri – kuidas käituda?

69. Jäid autoga kinni ja vajad puksiiri – kuidas käituda? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojendus” räägib sel korral Eesti ja Euroopa aasta autode valimistest. Millised olid tulemused, kes on finalistid ja miks on valikud just sellised?

Lisaks tuleb jutuks Volkswageni projekt Trinity. Uus paljulubav projekt, mille kohta pole teada küll palju, kuid mis tõotab huvitavat autot.

Lotustest tuleb samuti juttu, nimelt saavad kolm legendaarset Lotust – Elise, Exige ja Evora ilmselt ajalooks ning tulevad asendused. Hiinlased on Lotuse asja juures juba mitu aastat, kuid nüüd on näha selle esimesi vilju, sealhulgas ka Lotuse maasturit.

Proovisõiduautoks oli Toyota Hilux, mis on jätnud endast mulje kui pommikindlast kõigest läbi sõitjast. Kas see mulje vastab päriselt tõele ning kui võimekas Hilux siis päriselt maastikul on?

Nädala automõtte rubriigis arutame selle üle, kuidas on väga oluline teha endale kindlaks margi autoabi ja kasko autoabi tingimused. See mõte on suuresti seotud Hiluxiga tehtud proovisõiduga ning asjaoluga, et oli vaja välja kutsuda puksiir. Kui poleks jäänud rahulikuks, oleks võinud see asjatult maksma minna, kuid tegelikult sai ilma rahatähti luhvtitamata läbi.