Mis imeasi on politsei loodav usaldustsoon?

55. Mis imeasi on politsei loodav usaldustsoon? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-09-15T10:23:23Z

Sel korral on meil saates külas politseikapten Taavi Kirss PPA-st, kes aitab meil avada mitut politseiga seotud põletavat küsimust.

Esiteks räägime usaldustsoonidest, uuest lahendusest, millega PPA üritab liiklejaid distsiplineerida ning mis juba lähipäevil Tallinna kesklinna ja Põhja-Tallinnasse kerkivad. Millega on tegu ja millega seal arvestama peaks?

Lisaks aitab politseikapten avada ka tänavatel toimuvate “kiirendusvõistluste” teemat. Millal saab kellestki kaasosaline kiirendusvõistlusel ning kas politseiauto kõrvalt täie gaasiga piirkiiruseni kiirendades ootab jutuajamine või midagi muud?

Üheks teemaks on veel Tallinna autostumine. Miks see meie hinnangul toimub, kas me saaks ilma autodeta hakkama ja kuidas põletavat teemat rahulikult arutada?

Proovisõiduautoks oli Mercedes-Benz E-klass, täpsemalt mudelivaliku hulga kuuluv 2-liitrine diisel. Tuleb välja, et Mercedes on tugevalt digitaliseerumas, kuid see ei ole niivõrd häiriv kui mõnede teiste automarkide ja mudelite puhul.

Nipinurgas räägib Veli käsikastiga sõitmise kadunud trikkidest. Mida tuleks silmas pidada, kui autol on manuaalkast ning kuidas sellise autoga paremini ja mõistlikumalt sõita? Kõikidele nendele küsimustele saab vastused juba saates.

Genre
Technology

License: all-rights-reserved