Päris “rahvatesla” on tulekul ja juba (ilmselt) varsti

67. Päris “rahvatesla” on tulekul ja juba (ilmselt) varsti by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojendus” võtab täna vaatluse alla uued tahkisakud, mis võimaldavad uutele elektriautodele 700 kuni 1000 kilomeetriseid sõiduulatusi. See on märkimisväärselt enam kui tänastel särtsusõidukitel.

Lisaks räägime alla 25 000 dollari hinnalipikuga Teslast, mida tutvustatakse tõenäoliselt juba järgmisel aastal. Millal auto aga klientideni võiks jõuda, arvestades Tesla tootmismuresid?

Peale selle täpsustame Apple’i autoga kaasnevat infot – tundub, et õunafirma on oma kaastootja leidnud, kellega oma elektriauto valmis tehakse, kuigi kumbki osapool infot veel kinnitama ei rutta. Millal võiks esimest iCar-i aga tänavatel näha?

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Peugeot 5008, mille ilmselt tähelepanuväärseimaks iseloomuomaduseks on see, et autol on seitse istekohta. Kas mahukas maastur suudab kogu pere mahutada ning milline kogemus on selle pagasiruumis asuvas tagareas istumine?

Lõpetuseks jagab Veli oma kogemusi jääradadega ning selgitab täpselt, mis on jäärada, mis seal toimub ning kes sinna sõitma minema peaks ja võiks. Lisaks märgime ära paar tähelepanuväärset kohta, kus libedaid sõiduolusid proovida saab.