Porsche Taycan, sportautode olevik ja tulevik

37. Porsche Taycan, sportautode olevik ja tulevik by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne “Istmesoojenduse” saade on pühendatud sportautodele ning seda nii uudiste, proovisõidu kui ka nipinurga arutelu kohapealt.

Esiteks uudised – Porschel on suurepäraseid uudiseid selles vallas, mis puudutavad manuaalkäigukaste 911 mudelitel. Ja mis parim, kõik muudatused on tasuta! Sinna kõrvale aga ka väga kurbasid uudiseid sportlike sedaanide fännidele – Lexuse GS seeria on suremas ning seda juba selle aasta käigus.

Elektriautode vallas on samuti infot, mis kõrvu kikitama paneb. Hiinlased on väidetavalt maha saanud tahkisakuga autoga, tehnoloogia, mille puhul on juba pikka aega räägitud, et see on elektriautode tulevik. Seejuures väidetakse, et siiani kallis tehnoloogia on autosse jõudnud täiesti mõistliku hinnaga.

Need uudised sport- ja elektriautode vallast seob ideaalselt kokku meie proovisõiduauto Porsche Taycan, mis on täiesti uskumatu sõidumasin ja seda mitmes vallas. Veel kordi kiirem kui “tavaporsche”, samas aga praktilisem ning isegi kaunim.

Viimaseks aruteluteemaks on see, kas on tänapäevased sportlikumad masinad ehk muutunud liialt jõuliseks, et nendest üldse midagi kätte saada? Kuidas masina sooritusvõime tipuni jõuda ning kas see üldse on vajalik?