Sõida säästlikult ja teeni krüptoraha

77. Sõida säästlikult ja teeni krüptoraha by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral räägime USA Voltswageni uudisest, mis nagu praeguseks on selgunud, oli varajane aprillinali, nagu ka saates spekuleeritud sai. Ometigi on sel uudisel mitmeid tahke, mis siiski kehtivad.

Räägime kõrvale ka Kia uuest elektriautost, mis tuleb ka väga kõva GT mudelina. Kia Stinger oli ju tähelepanuväärne automudel, kas uus GT elektrikas toob ka samasuguse kultusmudeli?

Uudiseid tuleb ka auto ja krüptovaluuta maailmast. Fiat hakkab säästliku sõitmise eest elektriautodega jagama KiriCoini nimelist krüptomünti. Seda saab omakorda kasutada kõiksugu teenuste ostmiseks. Kui palju tuleb aastas rahulikult sõita, et midagi päriselt võita?

Proovisõiduautoks oli Mercedes-Benz S-klass, mis on mitte väga ootamatult uskumatu luksuslikkusega auto. Kus mujal on võimalik kogeda SPA-laadseid hoolitsusi ning sellist mugavust? Kas tal üldse probleeme on?

Nädala automõttena räägime vanematest autojuhtidest ning sellest, kas nende sõitmist tuleks ja peaks piirama või mitte. Mõte on inspireeritud Ühendkuningriigis toimuvatest aruteludest.