Stream episode Stuudios kaks meest, kes olid 2011. aasta juulis Pariisis ja nägid ajaloolise Touri lõppu by Jalgrattapalavik podcast

Stream episode Stuudios kaks meest, kes olid 2011. aasta juulis Pariisis ja nägid ajaloolise Touri lõppu by Jalgrattapalavik podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-04-11T12:18:18Z

Podcastil „Jalgrattapalavik“ on külas Tõnu Ord ja Martin Puusepp. Mõlemad rattaspordiga väga tihedalt seotud ning omavahel lähedalt sugulased. Tõnu on onu ja Martin on õepoeg.

2011. aasta Eesti grupisõidu meistrivõistluste hõbe ja Saaremaa velotuuri teine mees Martin Puusepp on viimased kuus aastat kuulunud Saksamaa tippklubi BORA Hansgrohe taustajõudude hulka. Massöör, keda suvel ootab ees karjääri kolmas Tour de France. Praegugi tuli Martin koju pikalt võistlusturneelt, mille sisse mahtus muuhulgas „monument“ ehk üks hinnatumaid ühepäevasõite Ronde van Vlaanderen (Flandria velotuur).

Tõnu Ord on rattaspordi usku alates 1980. aastast kui sammus esimest korda MSK-sse treeningutele. Sinist värvi „Start Šosse“ võlus esimesest silmapilgust. Ta tegi tõsiselt sporti kuni sõjaväeni, jõudis olla ametiühingute üleliidulises koondises. Aga spordiroodu ei pääsenud, ehkki võinuks.
Tuli sõjaväest tagasi, oli mõnda aega noortetreener, aitas elu sisse puhuda CFC Spordiklubile ning on tänasel päeval üks edukamaid mehi seenioride trekisõidu Eesti meistrivõistlustel.

Saates on tagasi ka Shimano rubriik, kus sel korral räägime Lazer kiivritest ning uuenduslikust KinetiCore tehnoloogiast. Küsimusmängus on võimalik võita 2 tasuta pääset suvisele Gravel Grinder rattaüritusele. Head kuulamist ja kaasa mängimist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved