Stream #301 | Pisikese tütrega reisiv pere: kui välja arvata sõjatsoonid, saab lapsega igal pool käia by Järgmine peatus

Stream #301 | Pisikese tütrega reisiv pere: kui välja arvata sõjatsoonid, saab lapsega igal pool käia by Järgmine peatus

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-16T08:42:57Z

Tänase saate külaline Piret Lauk räägib oma pere reisidest ning peaasjalikult sellest, et nende pisike tütar Stella Lotta on kahe ja poole aastasena jõudnud külastada juba 12 riiki. Nende riikide hulka kuuluvad näiteks Jordaania, Iisrael, Hispaania ja Tuneesia. Märtsis plaanitakse aga minna Marokosse.
Piret tunnistab, et hakkas rohkem reisima rasedana, sest tahtis veel enne lapse sündi võimalikult palju paiku näha. Ka nüüd ei raatsita Stella Lottat naljalt koju jätta, sest ei tahaks ju last seiklusest ilma jätta. Piret ongi tegelikult veendumusel, et lapsega võib reisida igale poole, kui välja arvata sõjatsoonid.
Loomulikult ei ole pisikeste lastega reisimine alati lust ja lillepidu. Piret kirjeldab esimest reisi koos Stella Lottaga, mis algas „kakaplahvatusega“… Saates räägime veel näiteks sellest, kuidas lapsega soodsalt reisida, kuidas reisimine põnni jaoks huvitavaks teha ning loomulikult hiljutisest perereisist Jordaaniasse.
Vestlust juhib Liina Metsküla.

License: all-rights-reserved