Stream #310 | 2nädalasest reisist sai 2 kuud! Claudia: kaasa uuris, kas tahaksin pikemalt välismaal elada by Järgmine peatus

Stream #310 | 2nädalasest reisist sai 2 kuud! Claudia: kaasa uuris, kas tahaksin pikemalt välismaal elada by Järgmine peatus

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2022-04-20T07:46:19Z

Tänase saate külaline Claudia Traumann räägib, kuidas tema kahenädalasest reisist sai hoopis kahe kuu pikkune. Kui esialgu puhati Dubais, siis hiljem suundus perekond Arubale, Curaçaole, Jamaicale ja viimaks Mehhikosse.
Claudia tunnistab, et kõik algas sellest, kui tema elukaaslane uuris, kas naine sooviks mõnda aega välismaal elada. Claudiale see mõte meeldis ning esiti mindi lihtsalt pikemaks ajaks reisima.

Kui tihti öeldakse, et Dubais pole liialt palju teha, siis Claudia on absoluutselt eriarvamusel – kahest nädalast võib isegi puudu jääda! Perekonna sekeldused algasid tegelikult juba Dubais, kui neil tuli keset ööd tuletõrjealarmi taustal kõrgest hoonest evakueeruda, bronhiidis olev laps kaenlas. Järgneval päeval leidis aga seevastu aset elumuutev sündmus.

Saates tuleb juttu veel näiteks sellest, kuidas New Yorgis lennukist maha jäädi (ja mida siis esimese asjana ette võeti), miks Aruba Claudia külmaks jättis, kohalikest petuskeemidest ning loomulikult sellest, kui palju tema pisitütar reisinud on – 12 kuu jooksul lausa 12 riiki!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

License: all-rights-reserved