Kaspar Lees – vilest, mis kõlab kõigi käsipallurite peades, HcKehra ja Eesti koondise tegemistest

Kaspar Lees – vilest, mis kõlab kõigi käsipallurite peades, HcKehra ja Eesti koondise tegemistest by KaheKordne | Kahe Kordne

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Eesti esimese käsipalli podcasti „Kahekordne“ ajaloolises esimeses saates võõrustame sel nädalal Manta majas Eesti käsipallikoondise mängijat Kaspar Leesi.
Kaspariga rääkisime HcKehra hooajast ja sellest, miks tema pidas seda kergelt „lati alt läbi minekuks“ Tema debüüdist Eesti meistriliigas juba 14 aastasena ja kogemustest Eesti legendaarsete treenerite all.

Pikema vestluse pidasime ka Eesti koondise teemadel, kuidas Kaspar koondise ukse pauguga lahti lõi ja saame teada, kus tema arust on Eesti koondis oma arengus ja kuidas võiks koondise tulemused välja näha tulevikus.

Lisaks saate ka teada, mis ala proffessionaal oleks „Kassu“, kui ta poleks hakanud harrastama käsipalli.

Saate lõpu osas käsitleme ka natuke Käsipalli meistrite liigat. Ja selgub, et Kaspari tulevikus võib ka olla selgeltnägija amet.

Kahekordne kutsub kõiki Eesti käsipalli huvilisi andma tagasisidet, vastukaja ja kommentaare esimesele käsipalli podcastile saatejuhile,Taavi Tibarile või meie instagrami konto, kahekordne_podcast kaudu.