Kevad sinu kodus

Aias pahalasi tõrjudes tee seda targalt

Aias pahalasi tõrjudes tee seda targalt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1258036519-kevadsinukodus-aias-pahalasi-torjudes-tee-seda-targalt.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Tänavune hiline kevad on suuresti kevadtöid aias pärssinud. Samas ei ole aiapidajad hiljaks jäänud vajalike putukakaitsevahendite ja väetiste ostmisega, tõdes Aiandusprof.ee e-poe omanik Taivo Kraus.

Read More

KUULA SAATEST- Robotmuruniiduki omanik saab suvel võrkkiiges kiikuda

KUULA SAATEST- Robotmuruniiduki omanik saab suvel võrkkiiges kiikuda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1241205415-kevadsinukodus-kuula-saatest-robotmuruniiduki-omanik-saab-suvel-vorkkiiges-kiikuda.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Igal aastal tuleb Husqvarnal välja robotmuruniiduki mudelite uuendusi. Viimane suurem uuendus on kättesaadav juba kommertskasutajatele, see võimaldab ilma maaaluse kaablita ja ainult virtuaalse lahendusega hoida muruniiduk omal territooriumil, tõsi küll selleks vahendavad infot kosmosest kolm sateliiti.

Read More

Kuula, milleks on vaja mõrusoolalahusega okaspuid kevadel pritsida

Kuula, milleks on vaja mõrusoolalahusega okaspuid kevadel pritsida Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1237952173-kevadsinukodus-kuula-milleks-on-vaja-morusoolalahusega-okaspuid-kevadel-pritsida.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Soojade ilmade saabudes on juba märtsis-aprillis küllalt töid mida saab hoolas aiapidaja teha, tõdesid Scandagra Eesti AS spetsialistid. Esmalt tuleb siiski vanad lehed ja taimejäägid kokku riisuda ja komposti viia. Nendest kõduneb huumuserikas muld, mida on hea taimedele turgutuseks panna. „Need kes…

Read More

Mitu korda nädalas ja millega peaks väetama suvelilli? Aga muru…

Mitu korda nädalas ja millega peaks väetama suvelilli? Aga muru… Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1057182319-kevadsinukodus-mitu-korda-nadalas-ja-millega-peaks-vaetama-suvelilli-aga-muru.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Nii palju, kui on erinevaid aiandusküsimusi, on ka vastuseid, sest lähenemisi on mitmeid. Oma kogemust jagab seekord „Kevad sinu kodus“ podcast’is Substral Eesti aianduskonsultant Eneli Käger.

Read More

Husqvarna tegevjuht: Eesti inimesed on tehnoloogiausku

Husqvarna tegevjuht: Eesti inimesed on tehnoloogiausku Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1051377319-kevadsinukodus-husqvarna-tegevjuht-eesti-inimesed-on-tehnoloogiausku.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kohe, kui muru kevadel kasvama hakkab, hakkavad aiaomanikud mõtlema selle niitmise peale ja seda mõtlemist on kohe tunda kasvavast nõudlusest Husqvarna toodete järele, räägib Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

Read More

Baltimaade suurima kodu- ja aianduskeskus Gardest ootab Sind

Baltimaade suurima kodu- ja aianduskeskus Gardest ootab Sind Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1041580057-kevadsinukodus-baltimaade-suurima-kodu-ja-aianduskeskus-gardest-ootab-sind.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Gardest kodu- ja aianduskeskusest saab turvaliselt ja mugavalt kõik vajaliku tärkavasse aeda: ilupõõsad ja viljapuud, aiatööriistad, mullad, väetised, aiamööbli ja grillid.

Read More

11. Spetsialisti nõuanded: kuidas hispaania teetigu aiast tõrjuda

11. Spetsialisti nõuanded: kuidas hispaania teetigu aiast tõrjuda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/880571053-kevadsinukodus-spetsialisti-nouanded-kuidas-hispaania-teetigu-aiast-torjuda.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Lusitaania ehk hispaania teetigu on saanud aedades tõeliseks nuhtluseks. Pole harvad juhud, kus poest ostetud taimepotiga on aeda toodud ka lusitaania teeteo munad. Paanikas inimesed on hakanud mullas pelgama kõiki ümmarguse kujuga pallikesi. Nii tunduvad näiteks väetise graanulid esmapilgul sarnased kardetud teo…

Read More

10. Hea küsimus: mitu teritust peab vastu saekett?

10. Hea küsimus: mitu teritust peab vastu saekett? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/875335090-kevadsinukodus-hea-kusimus-mitu-teritust-peab-vastu-saekett.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: „30 protsenti sae kasutamise kogemusest määrab ära saeketi teravus,” tõi näite Husqvarna Eesti ja Soome tegevjuht Jaanus Vahesalu, kui rääkis aiatööriistade hoolduse vajalikkusest.

Read More

9. Ekspert: aia rajamisel tee selgeks oma vajadused

9. Ekspert: aia rajamisel tee selgeks oma vajadused Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/862360678-kevadsinukodus-kevad-sinu-kodus-igavere-puukool.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Harvad pole juhud, kus klient maksab aia kavandi eest tuhandeid eurosid, kuid kaunilt kujundatud töö jääb kausta kolletuma. 3D vaated arvutiekraanilt ei too sammugi unistuste aeda kliendile lähemale, kuna töö teostamiseks napib teadmisi taimedele sobiva kasvupinnase loomiseks, rääkimata pinnase kujundamisest.

Read More

8. Robotmuruniidukid on tulnud, et jääda

8. Robotmuruniidukid on tulnud, et jääda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/830458432-kevadsinukodus-robotmuruniidukid-on-tulnud-et-jaada.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Vaatamata mitmetele levinud müütidele on aiandussektoris tegutsevate müüjate kõige populaarsemaks artikliks robotmuruniidukid. Lisaks ka akutööriistad, kinnitas Husqvarna Eesti ja Soome piirkonna tegevjuht Jaanus Vahesalu.

Read More