Kiirendi

TechTOP 2021 ehk ajalooline väärtuslikumate tehnoloogiaettevõtete tabel

TechTOP 2021 ehk ajalooline väärtuslikumate tehnoloogiaettevõtete tabel Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1136576602-kiirendi-kiirendi-techtop-2021.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Stuudios on inimesed, kes on vastutavad selle eest, et sündis uus väärtuslikumate tehnoloogiaettevõtete TOP. Lisaks ka võitja esindaja, kes muuhulgas räägib midagi 149 miljardist naelast. Saatejuht Tanel Saarmann.

Read More

Eestlase loodud tehnoloogiafirma annab teada 100 miljoni kaasamisest

Eestlase loodud tehnoloogiafirma annab teada 100 miljoni kaasamisest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1058155816-kiirendi-eestlase-loodud-tehnoloogiafirma-annab-teada-100-miljoni-kaasamisest.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Paxful on vähetuntud, aga suur tehnoloogiaettevõte, mil on Eestis 149 töötajat. Nad tegelevad krüptorahade valdkonnas. Üks selle loojatest on eestlane Artur Schaback. Podcastis tuleb juttu krüptorahade saatusest, bitcoini tulevikuhinnast ning nende suurest rahakaasamisplaanist. Saatejuht Tanel Saarmann.

Read More

Eestis soovitakse kokku panna erilist edetabelit, kuid väljakutseid on palju

KIIRENDI | Eestis soovitakse kokku panna erilist edetabelit, kuid väljakutseid on palju Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1046115502-kiirendi-kiirendi-eestis-soovitakse-kokku-panna-erilist-edetabelit-kuid-valjakutseid-on-palju.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Räägime Illar Kaasiku (Prudentia) ja Sten Tamkiviga (Asutajate Selts) sellest, kuidas määrata tehnoloogiaettevõtte väärtust. Millised on peamised väljakutsed? Eestis soovitakse nimelt esimest korda reastada väärtustlikumad idud ja kasvuettevõtted.

Read More