#117 | “Kinnisvarajuttude” aastavahetus(möla)programm “Head uut kinnisvara-aastat!”

#117 | “Kinnisvarajuttude” aastavahetus(möla)programm “Head uut kinnisvara-aastat!”

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinnisvarajutud” podcasti 117. osas tähistame suurejooneliselt 2023. aasta saabumist! Kõlisevad pokaalid ja kihiseb mullijook! Nagu meil tavaks on saanud, siis aastavahetuse saates võtame kokku, kui hästi suutsime täita endale lõppenud aastaks seatud eesmärgid ning seame uued sihid ka 2023. aastaks.

Sel korral kasutavad suurepärast võimalust ja laovad kogu maailmale oma eesmärgid kuulamiseks ka abisaatejuhid Jaago Viitkin ning Heiki Koppelmann, kes erinevatest varasematest osadest meie kuulajatele juba tuttavad. Tänu külalistele saame eelmist aastat kokku võttes ka erinevatest õnnestumistest raporteerida!

Läbi lõppenud aasta (peab vist ütlema, et täitmata) eesmärkide ning uue aasta sihtide analüüsime igaüks enda kännu otsast ka hetke kinnisvaraturgu ning saame kamba peale loodetavasti erinevatest kildudest kokku nii mõnedki huvitavad pildid.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud