#46 | Gerli Toomla-Pähklemäe – garaažridabokselamutest Sõle tänava segipekstud autodeni

#46 | Gerli Toomla-Pähklemäe – garaažridabokselamutest Sõle tänava segipekstud autodeni

Kuula:

Kirjeldus:
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #46

“Kinnisvarajutud” podcasti 46. osa võib vabalt lülitada uuest kooliaastast päris mitme õppeaine plaani. Ise pakume välja näiteks eesti keele, koduloo, ajaloo ja kõrgematest kooliastmetest kõik vähegi kinnisvaraga seotud õppeained.

Miks? Sest meie seekordne külaline koduperenaisest kinnisvarainvestor Gerli Toomla-Pähklemäe juhendamisel õpime seni täiesti tundmatuid sõnu nagu garaažridabokselamu ja garaažstuudiokorter ning sisustame need ka konkreetsete ja väga eripäraste kinnisvaraobjektidega.

Ülimalt entusiastliku Gerli teekond kinnisvaramaailmas on olnud piisavalt värvikas, et erinevatest lugudest oleks võinud täis rääkida vähemalt kaks saadet. Pange ennast valmis mõnusaks rännakuks Kristiine garaažide vahelt Sõle tänava purukspekstud autodeni ja tagasi!