Stream episode #102 | Kärt Sildvee – lühiajalise rendi valud ja võlud ning nipid ja trikid Pärnus ja Haapsalus by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #102 | Kärt Sildvee – lühiajalise rendi valud ja võlud ning nipid ja trikid Pärnus ja Haapsalus by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-08-27T09:24:33Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 102. osas sukeldume lühiajalise rendi rüppe, kui külas on Pärnus ja Haapsalus just selle kinnisvaraäri nišiga tegelev Kärt Sildvee. Pärnus on tegevuses kolm ja Haapsalus neli korterit.

Kärt räägib, kuidas 2017. aastal lühiajalise rendiga alustati, kuidas on leitud senised objektid ning kui palju on tal tulnud erinevate objektide ostmiseks ehituse poole eest vastutavat abikaasat moosida. Saame teada, et paar aastat pakuti lühiajalise rendi teenust ka Tallinnas, aga sellele suunale tehti lõpp.

Kärt on lahkelt nõus jagama oma nippe ja trikke ning selgitama ka seda, miks tema on kaalumas Airbnb platvormil olemisest loobumist ning keskendumas üksnes Bookingule. Räägime klientidest, tagasisidest, koristajatest, parkimisest, loomulikult naabritest ja paljust paljust muust põnevast.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved