Stream episode #110 | Partnerlused ja koostööd – miks, kellele ja kuidas? by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #110 | Partnerlused ja koostööd – miks, kellele ja kuidas? by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-10-29T19:55:47Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 110. osas võtame ette ühe kinnisvarainvestorite jaoks väga südamelähedase teema, milleks on koostööd ja partnerlused. Lisaks tavalisele saatejuhtide brigaadile võtsime külalissaatejuhina appi ka meie ühe hiljutise külalise Heiki Koppelmanni.

Miks üldse partnerlusele peaks mõtlema, milliseid erinevaid partnerlusi (väikeinvestorite) puhul peamiselt ette tuleb, kuidas sobivaid äripartnereid leida, kuidas erinevates koostöövormides riske maandada, kui mul pole üldse raha, aga tahtmist on meeletult, siis kas keegi üldse tahab minuga koostööd teha jne jne. Küsimusi oli palju ja loodetavasti kõlavad saates ka mõned vastused.

Saate lõpus tõime erinevates partnerlustest elulisi näiteid. Ehk siis ka meie saate ajaloos tagasi minnes leiab päris mitmeid erinevaid jutustusi, kuidas investorid on seljad kokku pannud ja koos midagi huvitavat teinud. Väga konkreetselt lööme letti ka selle, kuidas Siim ja Heiki oma hiljutise Jüri korteri partnerluse olid üles ehitanud.

NB! Siin tuleb igaks juhuks kirja panna, et me ei anna selles ega üheski teises “Kinnisvarajutud” podcasti saates ei finants-, maksu-, investeerimis- ega juriidilist nõu. Räägime vaid enda ning teiste kogemustest.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved