Stream episode #116 | Kogu tõde sellest, mis juhtus kinnisvaras aastal 2022 ning mis hakkab juhtuma 2023 by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #116 | Kogu tõde sellest, mis juhtus kinnisvaras aastal 2022 ning mis hakkab juhtuma 2023 by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-12-23T06:37:48Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 116. osas teeme aastavahetusele kohaselt korraliku tagasivaate suuri kõikumisi täis olnud kinnisvara-aastale 2022 ning piilume, milline võiks tulla aasta 2023. Kohe saate alguses küsime, et mis võiks olla parem kui üks kinnisvaraanalüütik. Muidugi on vastuseks, et kaks kinnisvaraanalüütikut. Ja nad mõlemad on meil ka saates!

Juba kolmandat korda on oma teadmisi meile edasi andmas Kinnisvarakooli koolitaja ja konsultant ning investor Tõnu Toompark ja teistkordselt on meil külas, aga esmakordselt selles saateformaadis, Arco Vara kutseline hindaja ja kinnisvaraanalüütik ning investor Mihkel Eliste.

Võtame läbi numbrite kokku väga murrangulise ja järjekordse musta luige meie vetesse ujutanud 2022. kinnisvara-aasta, räägime nii uusarendustest, järelturust, väikeasulatest kui isegi päris põhjalikult ka Ida-Virumaast. Loomulikult palume meie ekspertidel tolmust puhtaks pühkida ka oma kristallkuulid ning teha praeguste teadmiste pealt mõned julged ennustused aastaks 2023.

Kuigi ühtegi konkreetset soovitust me loomulikult ei anna ja oma investeerimosotsused tuleb igaühel ise teha, siis pärast selle saate kuulamist võiks investoritel küll olla selge, kas müüa, mida müüa, kui palju müüa, mis hinnaga müüa… või hoopis osta, mida osta, kui palju osta ja mis hinnaga osta!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved