Stream episode #47 | Kas ja kuidas ehk kuulajate küsimused…. õnneks on stuudios ka üks ekspert by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #47 | Kas ja kuidas ehk kuulajate küsimused…. õnneks on stuudios ka üks ekspert by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-08-18T18:48:25Z

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #47

“Kinnisvarajutud” podcasti 47. osa on üle pika aja taas kuulajate küsimuste päralt. Lisaks tavapärastele saatejuhtidele Siimule ja Algisele on oma kinnisvaraalast ekspertiisi pakkumas ka 1Estate partner Ken Kuber, kellest sai podcasti ajaloo teine inimene, kes teistkordselt külas on. See on umbes sama hea, kui olla teine inimene kuul!

Kinnisvarajutud Facebooki grupis tehtud üleskutse peale tuli kokku paarkümmend küsimust, mille selles saates kõik järjepanu ka ette võtame. Teemad on väga laiad – alates sellest, kas praegu on hea hetk kinnisvarasse investeerimiseks ning millist objekti valida, kuni selleni, kas proovida kätt kaasomandis korteriga, kui väikeses majas pole ka kasutuskorda notariaalselt kokku lepitud.

Tänu headele küsimustele katame saate jooksul päris palju erinevaid teemasid ja tänu küsijatele võib-olla veidi teistsuguste nurkade alt kui tavapäraselt. Kindlasti tasub seda osa kuulata ka neil, kes ise konkreetset küsimust ei esitanud.

Genre
Business

License: all-rights-reserved