Stream episode #56 | Kinnisvarajurist Evi Hindpere selgitab, kuidas tegelikult (loe: seaduse järgi) üüriäri käib! by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #56 | Kinnisvarajurist Evi Hindpere selgitab, kuidas tegelikult (loe: seaduse järgi) üüriäri käib! by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-10-22T19:54:26Z

OSA #56

“Kinnisvarajutud” podcasti 56. osas teeme teoks meie kuulajate poolt ammu soovitu, kui stuudios on Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo jurist Evi Hindpere, kes aitab selgeks teha, mismoodi praegu kehtiv seadus üürniku ja üürilise omavahelisi suhteid reguleerib.

Puudutame saates erinevaid teemaplokke nagu üürniku taustakontroll, erinevad lepingu osapoolte õigused ja kohustused, üüri tasumine või tasumata jätmine, üüri tõstmine, lepingu muutmine või lõpetamine, üüripinna parendamine ja palju-palju muud. Saame ka teada, kas broneerimislepingul on ka mingi juriidiline jõud või on tegemist lihtsalt täis kirjutatud paberiga?

Kui tegeled kasvõi ühe korteriga üüriäris, siis see podcasti osa on lausa kohustuslik kuulamine! Lubame, et pärast seda veidi rohkem kui tundi aega kuulamist oled oluliselt teadlikum üürileandja ning paremal juhul väldid tulevikus kulukaks osutuda võivaid valesamme.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved