Stream episode #57 | Grete Pariis – investor, kelle esimesed üürnikud lahkusid korterist koos radiaatoritega by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #57 | Grete Pariis – investor, kelle esimesed üürnikud lahkusid korterist koos radiaatoritega by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2021-11-03T20:40:55Z

OSA #57

“Kinnisvarajutud” podcasti 57. osas on meil taas külas naisterahvas, kelle toimetamiste kohta kuulates tekib küsimus, kas mõnel inimesel on ööpäevas rohkem kui 24 tundi. Ennast hobiinvestoriks nimetav Grete Pariis jagab oma aega perekonna, ratsutamise ja kinnisvara vahel.

Juhuse tahtel juba kooliõpilasena enese teadmata kinnisvaraomanikuks saanud Grete esimesest korterist lahkusid üürnikud koos radiaatoritega, kuid see neidu pikas plaanis ei morjendanud. Vastupidi, Grete on koos elukaaslasega teinud nende kätte sattunud korterites ka renoveerimised oma kätega.

Kui Grete investeerimise üheks ajendiks oli soov tegeleda väga kuluka hobi ehk ratsutamisega, siis praeguseks on ta sidumas ka oma tööalast karjääri kinnisvaraga, kuna naisel on käes lõpusirge kinnisvarahindajaks saamisel.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved

[sc name=”estageguru”]