Stream episode #67 | Tavaline Eesti mees Margo Merigan ja tema 20+ aastat kinnisvaras by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #67 | Tavaline Eesti mees Margo Merigan ja tema 20+ aastat kinnisvaras by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-14T23:22:03Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 67. osa on igas mõttes täitsa tavaline ja keskmine, kuna meil on külas Margo Merigan, kes enda sissejuhatuseks palus öelda tavaline Eesti mees, kes juhtumise on 20+ aastat tegutsenud ka kinnisvarasse investeerimisega. Kui aga lõpuks saate ära kuulate, siis tuleb kindlasti soov Ansipi kunagist kuulsat väljendit veidi keerates öelda, et kui see on keskmine, siis sellises keskpärasuses ma tahaksingi elada!

1990-ndate lõpus oma esimeste tehingutega kohe korralikult ratta käima lükanud Margo jätkas aastate jooksul rahulikus tempos pidevat toimetamist ning ostnud-müünud-üürinud ning toimetanud suvel oma hoovi saunamajas ka lühiajalise rendiga. Kogemustega kinnisvarainvestor annab saate lõpus ka ühe suurepärase idee, kuidas algajana ilma finantse omamata varvas üüriärisse kogemuste saamiseks sisse pista ja endale selgeks teha, kas ikka meeldib korterite ja üürnikega sehkendamine.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved