Stream episode #69 | Analüüsime Tõnu Toompargiga, kas kinnisvarapidu jätkub ka 2022. aastal? by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #69 | Analüüsime Tõnu Toompargiga, kas kinnisvarapidu jätkub ka 2022. aastal? by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-15T00:16:15Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 69. osas tõttab meile taas appi kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark (Kinnisvarakool.ee), kes aitab meile maalida pildi siinsest kinnisvaraturust. Mis toimus 2021. aastal, mis hakkab juhtuma 2022. aastal ja kas see pidu võib ühel hetkel algaval aastal lihtsalt järsku otsa saada või tuleks ikkagi uued tantsukingad soetada?

Kuigi Tõnu ise ütleb enda kohta naljaga, et analüütik on see inimene, kes oskab valesid ennustusi tehes väga veenvalt selgitada, miks kõik asjad täiesti teisiti läksid, siis paremat ekspertteadmist on kohalikult kinnisvaraturult keeruline leida.

Nii vaatamegi esmalt otsa 2021. aasta numbritele ning ennustame (loodetavasti väga täpselt) trendidest lähtuvalt 2022. aasta kinnisvaraturu loogikaid. Lõpuks taandusid kõik meie küsimused Tõnule ühele suurele teemale: kas 2022 on hea aasta, et kinnisvarasse investeerida või mitte?

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved