Stream episode #72 | “Tüdrukutebändi” liige Kristel Tandre – ka väikeselt saab suuri asju teha! by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #72 | “Tüdrukutebändi” liige Kristel Tandre – ka väikeselt saab suuri asju teha! by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-02T21:42:04Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 72. osa tuli välja üks meie saate ajaloo kõige positiivsem episood üldse, kuna nn tüdrukutebändi liige Kristel Tandre ise ja tema teekond kinnisvaramaailmas tekitab nii mõnusa ja sooja tunde, et tahaks ise ka kohe millegi ägedaga hakkama saada.

See episood on täiesti kohustuslik õppematerjal algajatele, kes ei suuda ennast suurte kinnisvaraportfellideni jõudnud investoritega samastuda. Kristel on jõudnud küll juba väga kaugele, aga teinud seda samm-sammult täpselt sellise suurusega ampsudena, mis peaks igal tasemel kuulajal piisava ettevõtlikkuse puhul kättesaadav olema.

Ülimalt optimistliku meelega Kristeli arvates on tema senisele minekule kõvasti hoogu lükanud ka soodne turuolukord ning omajagu õnne, kuid nagu vanasõna ütleb, siis igaüks on oma õnne sepp. Ja oi-oi, kuidas Kristel on suutnud kuuma rauda taguda! Nagu Algisele meeldib öelda, et kadedaks teeb, kurat, kadedaks teeb.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved