Stream episode #90 | Janar Muttikuga arendamise nüanssidest, pinnale jäämisest ja kinnisvaraturust by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #90 | Janar Muttikuga arendamise nüanssidest, pinnale jäämisest ja kinnisvaraturust by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-06-08T19:56:50Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 90. osas tähistame väga väärikat juubelit taas ka ühe väga kõrge lennuga külalisega, kui meil on laua taga arendusfirma Everaus Kinnisvara asutaja ja tegevjuht Janar Muttik.

Eelmise buumi ajal oma ettevõttega vägeva tempoga nullist sajani kihutanud ja siis järgnenud suure finantskrahhi ajal kõik kaotanud Muttik pidi ennast viis-kuus aastat koguma, kuid on nüüdseks viinud koos kaasteelistega Everaus Kinnisvara võimsalt kaardile.

Kuidas kogu see Ameerika mägedena tunduv teekond Janari enda jaoks välja nägi, mis on Everaus Kinnisvara edu võtmed, milline on praegu Eesti kinnisvaraarenduse maastik, kuidas tegelikult mõjutab igas aspektis väga ettearvamatu majandusolukord arendajaid ning kuidas käib ühe uue piirkonna ülimalt ahvatlevaks muutmine? Kõike seda ja palju-palju muud me saates Janari käest uurime.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved