Stream episode #96 | Karl-Erik Jakobsoo – punktipilvedest üürikorteriteni ning lasteaiast üürimajani by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #96 | Karl-Erik Jakobsoo – punktipilvedest üürikorteriteni ning lasteaiast üürimajani by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-07-31T22:07:44Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 96. osas tuli meie külla väikeinvestor ja värske isa Karl-Erik Jakobsoo, kes juhtumisi on ka Sirkel & Mall Geodeesia nimelise ettevõtte tegevjuht. Siim ja Algis said kohe alguses korraliku koolituse sellest, misasi see geodeesia on. Proovisime asjatundlikult kaasa rääkida näiteks laserskaneerimisest, punktipilvedest ja paljust muust põnevast. Või noh… rääkijaks oli Karl-Erik ja saatejuhtide rolliks jäi suu ammuli kuulata.

Kui tehnilisemad teemad läbi võetud, hakkasime uurima, mida Karl-Erikul endal investeerimisportfellist leida on. Saladuskatte all võime välja lobiseda, et Karl-Erik on koos abikaasaga proovinud maksimaalselt lauda käia n-ö kodulaenu kaardi, et võtta sellest, mis võtta annab.

Üürikorteritele lisaks on Karl-Erik viimasel ajal teinud koos meil juba saateski käinud äripartneritega veidi huvitavamaid ja ekstravagantsemaid asju, näiteks kuulsad Rapla lasteaed ja Riisipere kortermaja, mis meie tihedatele kuulajatele peaksid olema juba üsna tuttavad objektid.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved