Kas “The Old Guard” on siis Netflixi parim märulifilm?

69. Kinoveebi Jututuba | Kas “The Old Guard” on siis Netflixi parim märulifilm? by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 69. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnangud Forum Cinemas Suveklassika raames linastunud Christopher Nolani filmile “Tähtedevaheline” ja Rob Brydoni ja Steve Coogani uuele filmile “Reis Kreekasse”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Old Guard”, “Community”, “Kutsuge ämmaemand”, “Colors”, “Falling Down”, “Power Rangers”, “Pacific Rim” 1-2, “Godzilla” 1-2, “Hellboy”, “3rd Rock From the Sun”, “Unsolved Mysteries”, “Warrior Nun”, “Ju-On: Origins”, “Yamishibai: Japanese Ghost Stories”.)

1:42:05 Anname hinnangud Forum Cinemas Suveklassika raames linastunud Christopher Nolani filmile “Tähtedevaheline” ja Rob Brydoni ja Steve Coogani uuele filmile “Reis Kreekasse”.

2:01:33 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:27:52 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.