Appi, filme hakati tsenseerima!

65. Kinoveebi Jututuba | Appi, filme hakati tsenseerima! by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 65. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnangud kinofilmidele #olensiin” ja “Kadunud prints” ning “Käimata teed”, mis alustab kinodes 26. juunil.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“8:46 – Dave Chappelle”, “Space Force”, “Jimmy O. Yang”, “Dorahedora”, “Defending Jacob”, “Pacific Rim”, “The Bing Bang Theory”, “Call the Midwife”, “Baywatch”, “Euphoria”, “South Park”, “The Terror”.)

1:15:05 Anname hinnangud kinofilmidele #olensiin” ja “Kadunud prints” ning “Käimata teed”, mis alustab kinodes 26. juunil.

1:40:09 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:30:47 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.