Kas “Pahad poisid 3” on tõesti juba aasta suurim üllataja?

44. Kinoveebi Jututuba | Kas “Pahad poisid 3” on tõesti juba aasta suurim üllataja? by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 44. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“Dracula”, “Kipo and the Age of Wonderbeasts”, “Medical Police”, “The Outsider”, “Brooklyn Nine-Nine”, “Harry Potteri” filmid, “Norsemen”, “A Cure for Wellness”, “AJ and the Queen”, “Tammy”).

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Judy”, “1917”, “Pahad poisid kogu eluks”, “Komando”, “Doktor Dolittle”, “Fred Jüssi. Olemise ilu” ja “Pommuudis”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Dracula”, “Kipo and the Age of Wonderbeasts”, “Medical Police”, “The Outsider”, “Brooklyn Nine-Nine”, “Harry Potteri” filmid, “Norsemen”, “A Cure for Wellness”, “AJ and the Queen”, “Tammy”).

1:01:41 Anname hinnangud kinofilmidele “Judy”, “1917”, “Pahad poisid kogu eluks”, “Komando”, “Doktor Dolittle”, “Fred Jüssi. Olemise ilu” ja “Pommuudis”.

1:59:23 Filmiuudised meilt ja mujalt

2:27:20 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.