Millised on 2019. aasta parimad filmid ja seriaalid?

42. Kinoveebi Jututuba | Millised on 2019. aasta parimad filmid ja seriaalid? by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 42. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“The Witcher”, “Home Alone”, “Die Hard”, “Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children”, “Ninasarvikute orbudekodu”).

Seejärel anname hinnangu värskele “Star Warsi” filmile “Star Wars: Skywalkeri tõus” ja kiidame Makoto Shinkai uut animatsiooni “Tüdruk, kes muutis ilma”.

Lisaks avaldavad Ragnar, Henryk ja Helen, mis on nende jaoks 2019. aasta parimad filmid ja ka seriaalid.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Witcher”, “Home Alone”, “Die Hard”, “Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children”, “Ninasarvikute orbudekodu”).

38:50 Anname hinnangud filmidele “Star Wars: Skywalkeri tõus” ja “Tüdruk, kes muutis ilma”.

1:14:10 Millised on 2019. aasta parimad filmid ja seriaalid?

2:08:00 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.