#13 Martin Korjus – telekanali DNA by KLAPP

#13 Martin Korjus – telekanali DNA by KLAPP

Kuula:

Kirjeldus:
Soovitan teil end eriti mugavalt sisse seada, haarata kõrvale võileibki või hommikukohv ja võtta endaga ühes pliiats ja märkmepaber sest seekordne 2h+ osa võiks vabalt olla omaette koolitus pulma ja pulmavideograafia teemadel kuna just sellest me täna rääkima hakkamegi. Sukeldume siin suve hakul ühte enimlevinud ja hooajaliselt nõutuimasse videograafia žanrisse ja teeme seda ühes mehega, kes on Eestis kahtlemata oma ala tipp ja keda on rahvusvaheliselt kajastatud ja nomineeritud auhindadele mitmetes juhtivates pulmaportaalides, sealhulgas nomineeriti ta aastal 2021 koguni Euroopa parimaks pulmavideograafiks, tema nimi on Innar Hunt.
Innar on mees meeletu energia ja pühendumisega, kes teeb ja loob oma töid ülima detailsusega ja on seejuures iga projektiga emotsionaalselt seotud. Koos temaga võtame pulmad ja pulmavideo protsessi juppideks lahti ning lahkame pulmatraditsioone üle maailma, räägime millise mõju jättis covid antud valdkonnale, saame teada helidisaini tähtsusest ja miks pulmavideo peaks olema midagi veidi enamat kui lihtsalt ilus muusikavideo. Loomulikult kuuleme tänu kellele sai Innari enda karjäär alguse, miks võiks pulmavideograaf olla elamuste looja ja mis saab siis kui pruut peaks ütlema “ei”?!
Usun, et see episood on ajatu ning universaalne ja julgustan kõiki seda ka teistega jagama hoolimata sellest, et tegu on justkui videopodcastiga. Pulmad on nii lai valdkond, et siit saavad väärt infot kõik, olgu nad pruutpaar, külalised, pruutpaari vanemad, pulmakorraldajad või muul moel selle tähstündmusega seotud iskud.
Igaljuhul, loodan et tänu sellele intervjuule saavad tulevased Eesti pulmad ja pulmavideod olema hulga kvaliteetsemad ja iseloomukamad, vähemalt Innar ise kindlasti loodab seda.

Soovin teile mõnusat kuulamist!

Innar Hunt Films Instagram
Innar Hunt Films koduleht
KLAPP podcast Instagram