#6 Egert & Katrin – täitsa pekkis ettevõtmine by KLAPP

#6 Egert & Katrin – täitsa pekkis ettevõtmine by KLAPP

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne episood toob teieni videoturundusagentuuri United Dream Studios arenguloo – alates kahe tunniga ettevõtte loomisest, kuni suurte klientide ja veel suuremate võlgadeni välja. Agentuuri loojateks on Egert Karu ja Katrin Hinrikus-Karu, kes oma tee videomaastikuni on leidnud väga erinevat rada pidi, kuid kes lõpuks Tallinna Televisiooni koos töötama sattusid, seal olles armusid, abiellusid ja lõpuks otsustasid, et sellest palgatööst on juba kopp ees küll ja palju ägedam oleks hoopis oma bränd luua.
Nad mõlemad on tegevad ka sellises tuntud podcastis nagu “Täitsa Pekkis”, Katrin siis ühena saatejuhtidest koos Mihkel Vetemaaga ja Egert tehnilise produtsendina. Käesolev episood muide ongi seekord salvestatud hoopis nende enda stuudios.
Arutleme teemadel kuidas ja miks luua klientidega sõprussuhteid ning miks peaks oma kliente harima, kuidas teha müüki 0-portfoolioga ja milliseid valdkonna standardeid me üldse soovime videomaastikul luua? Katrin ja Egert räägivad väga vabalt ja ausalt ka ettevõttena pidevas muutumises olemisest ja sellega kaasnevatest raskustest. Etteruttavalt võib öelda, et podcasti lõpuks jõuamegi selles osas päris ootamatu tõdemuseni.

UDS instagram
UDS koduleht
Täitsa Pekkis podcast
Restart väljakutse
KLAPP podcast instagram