Kristjan Ojang – metallicast žigulini

#5 Kristjan Ojang – metallicast žigulini by KLAPP • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Stuudios on külaliseks saatejuht ja teleprodutsent Kristjan Ojang, kes on läbi erinevate rollide olnud televisoonimaastikul tegev juba 18-aastat. Viimasel ajal on ta eelkõige tuntud Žiguli reisisaadete saatejuhi ning produtsendina. Just viimatisest reisist ka tänases episoodis juttu tuleb sest alates esmaspäevast 7. juunist stardib Kanal 2’e eetris uus reisisaade Žiguliga Isamaal. Tegu on järjekorras juba neljanda Žiguli frantsiisi hooajaga, eelnevalt on teleekraanile jõudnud reisid Baltimaadest, Venemaalt, Idablokist ja nüüd sõidetakse meie kodumaal.
Ka mul endal on olnud võimalus teha operaatorina kaasa neljast reisist kolmel ja avamegi koos Kristjaniga teile selle saate tootmise telgitaguseid. Meenutame kõige emotsionaalsemaid hetki ja vaatame lootusrikkalt tulevikku.
Lisaks räägime ühest saatuslikust Metallica kontserdist, rahvuste eripäradest, rohelisest viirastusest, valusalt ausast tagasisidest ning enese telekanalile tõestamisest. Luban, et saate siit väga hea ülevaate pikast kestvast telekarjäärist.

Žiguliga Baltimaades
Žiguliga Venemaal
Žiguliga Idablokis
Žiguliga Isamaal treiler

Rising Sun Spotify

Kristjani Instagram
Eriku Instagram
KLAPP podcast Instagram