183. osa: Sander Laht: Eesti alumistes satsides tuleb heas mõttes naiivne olla ja kogu aeg uskuda by Kolmas poolaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe vutisaates „Kolmas poolaeg” käis ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Mart Treialil külas FC Kuressaare väravamasin Sander Laht.

Kodusaare kantsi esindav Laht on endale koduliigas nime teinud karistuslöögispetsialistina. Imeilusate väravate taga on aga meeletu töö, mida sai omal ajal alustatud koduaias. Saame teada, milline saatuse keerdkäik mehe üldse jalgpalli juurde tõi ning millised unistused tal esiti olid.

Millal ja miks kadus ambitsioon saada profiks? Miks oli FC Florasse kuulumine igav? Kas sinna pole peidetud huvide konflikt, et ta mängib Kuressaares, kuid treenib samaaegselt Floras noori?

Mis lõbu pakuvad mängud, kus ta saab 90 minuti jooksul vaid 10-15 korda palli puutuda? Kuidas end motiveerida, kui 20 minuti järel särab tablool 0:3 kaotusseis? Kuidas ta reageeris, kui tagantjärele selgus, et pooled tema FC Viljandi meeskonnakaaslased osutusid kihvleopetturiteks?

Vastuse saavad need ja väga paljud muud küsimused ning mõistagi ei puudunud saatest ka Coolbeti panustamisrubriik.